Klaaside toonimine

Auto klaaside toonimine

Toonkilet võib paigaldada klaasidele, mis asuvad väljaspool autojuhi vaatepiiri – tagaklaas, tagumised küljeklaasid – ükskõik mis läbipaistvusega. Esiklaasi läbipaistvus – 75% ja eespoolsete küljeklaaside läbipaistvus – 70%.Kõik kasutatavad kiled on kvaliteetsed. Garantii tööle/paigaldamisele, vastavalt seadusele, 2 aastat.

Klaaside toonimisel on mitu olulist eelist.

VASTUPIDAVUS – Autoõnnetuse korral suurendab toonkile klaasi läbilöögipidavust ning ei lase klaasikildudel vabalt laiali lennata, hoides ära autojuhi ja kaassõitjate traumade teket.

PRIVAATSUS – Toonitud klaasid varjavad hinnalisi asju, mis on jäetud autosalongi. Lisaks võimaldavad kaassõitjatel tagaistmetel tunda end privaatselt. Samas saavad reisijad näha, mis toimub väljas.

UV-VALGUSE JA SOOJUSE PEEGELDAMINE – Suvekuudel võimaldab toonkile vältida salongi pleekimist, ülekuumenemist ja umbsust. Külmal ajal hoiab soojust kinni ja võimaldab seega konditsiooneeri kütmise pealt kütust säästa.

TUUNIMINE – autoklaaside toonimine on üks lihtsamatest moodustest anda oma autole isikupärasust ja esinduslikumat väljanägemist. Klaaside toonimine on keeruline protsess, mida on raske iseseisvalt teostada.

Üksnes spetsialist saab paigaldada toonkilet korrektselt, kindlalt ja ilma praagita.Toonimine kestab mõned tunnid, nii et juba õhtuks saab omanik oma uuendatud auto tagasi. (On vajalik eelregistreerimine telefoni teel.)